Skip to main content
Beginning of main content

Ramada Plaza Malatya Altin Kayisi

5.0 out of 5.0

Recent guest reviews

Stayed one night on a small tour of central and eastern Turkey. Hotel was clean, rooms nice and everything worked. Staff helpful and friendly. Breakfast had a lot of choices, but I did not have lunch and dinner in the hotel. As other reviewers have noted, no alcoholic beverages sold, like many hotels in Turkey.

I was there for three nights. I found it to be clean and staff were very helpful and friendly. Breakfast was well prepared. It caters for all tastes. It has Ozsut a nice cafe with good salep and cakes plus good coffee. It's a little far from the city centre so you have to catch a taxi or bus. Theres a shopping mall about 15 min walk from the hotel. The pool was still under construction so that was the downside.

I stayed three nights in the Malatya Ramada Plaza Altin Kayisi Hotel and my experience exceeded my expectations about the hotel. My earlier stays in other Ramada hotels were somewhat disappointing, their room and service quality were mostly unsatisfactory. However, I received kind attention from the staff and there were many of them waiting to assist you in case you need one. My room was almost new, clean, spacious and full with many amenities. I really enjoyed my stay and recommend this hotel.

I have stayed in Ramada Plaza for 3 nights during my business trip. I was travelling with 5 colleagues and had six rooms. The first surprise was in the restaurant when they didn't have any alcoholic beverage in the menu, continuing in the room with no alcoholic beverage in the minibar. The hotel limits your personal choice and free will to consume alcohol! Serving alcoholic beverages is not forbidden in Turkey but the hotel management decides for you. Besides this conservative approach, the fourth floor has a problem with the sewage system and there is an awful smell coming from the restroom. If you leave the restroom's door open you are wellcomed with this awful smell all around the room. As we had six rooms, I had the chance to check my colleagues room in the second floor where there is no problem. Despite all this points, the hotel is well located and rooms are modern and have enough space to work and rest peacefully.

İş için gittiğim bu otelde aradığımı bulamadım. Her şey ikinci sınıftı. Odadaki banyo malzemelerinden kahvaltıya kadar her şeyin en ucuzu seçilmişti. Otel yönetimi, insanları kalite farkını anlamayacak sanıyor herhalde. Ben gittiğimde otelin havuzu da tadilattaydı. Sadece hamam vardı. Bir daha gideceğimiz sanmıyorum. Tavsiye etmem.

güler yüzlü personel; sessiz, temiz ve konforlu bir oda; güzel bir kahvaltı. bunlar iyi bir otelde olması gerekenlerdi. üstüne bir de otelden çıkarken rahatsız olan eşim için ücretini ödeyerek bi yastık almak istedik. hiç kem küm etmeden yine güler yüzle verdiler ve ücret de almayıp mahcup ettiler bizi. teşekkürler. lokasyon olarak da çok iyi bi yerde olduğunu ve alt katında özsüt bulunduğunu belirtmek lazım..

Yol üstünde, şehirler arası yol güzergahında, şehire çokta yakın değil, yoldan girişi sıkıntılı, ramada Türkiye de eski bilindik bir marka olduğu için otelin gerek görüntüsü gerek dizaynı aynı şekilde eski ve kalıcı duruyor. Resepsiyon güleryüzlü, odalar temiz ama eski görünümlü, spa hamam masaj hizmetleri var fiyatları 70-150₺ arasında. Oda içinde minibar var ama içinde 2 adet su var. Oyelin girişinde pastahane var otel müşterilerine 15% iskonto yapılıyor. Otelin alt katında otoparkı var. İş için ailesiyle yol üstünde gelgeç yapanlar için ideal şehir oteli. Yatağı rahat, tv de tüm kanallar mevcut. Şampuan,jel, sabun ve kulak temizleme çubuğu dışında diş ve traş kiti bulunmuyor. Otel içinde 20₺ ye hediyelik kayısı alabileceğiniz satış noktası mevcut. İnterneti ücretsiz

İş için geldiğim otel merkeze yakın,Bakırcılar çarşısına yürüme mesafesi.Wi fi hizmeti yetersiz ve sürekli olarak kopuyor. Odalar temiz ancak TV kanalları yetersiz.Personel son derece güleryüzlü ve kahvaltı hizmeti de tatminkar.Şaşırdığım nokta; az önce resepsiyona spor salonunun yerini sorduğumda bugün ve pazar gününün akşam 17ye kadar sadece bayan kullanımına açık olduğu bilgisini almam ki resepsiyon çalışanları bile uygulamanın saçma olduğu konusunda hemfikir.İnternet sitesinde de konu ile ilgili bir bilgilendirme bulunmuyor.5 yıldızlı otelde sadece gelir için bu uygulamanın yapılmasını doğru bulmamaktayım.Düzenli spor yapan havuz kullanan bekar bay ve eşi ile gelip yine spor yapmak isteyen ya da havuza girmek isteyen çiftlerin kalacakları günleri belirlemeleri isabet olur.Bilgilerinize...

Medikal bir sunum yapmak üzere geldiğim bu otelin öncelikle otelin her noktasından hızlı internet bağlantısını övmek isterim. Otel ile iç içe olan Özsüt oda dışında çalışmak isteyenlere hoş bir çalışma ortamı sağlamakta, burada da internet son derece iyi çalışmakta. Sunum yapılan mekan ve sonrasında alınan akşam yemeği de son derece iyi idi. Fiyat kalite dengesi son derece iyi idi. Tavsiye ederim.

Odalar havasız,kime neye göre oda verdikleri meçhul, 7. Katlar facia resepsiyonda ki baylar inanılmaz asık surat, üyelik işlemlerini yaptırabilmeniz için sayısız söylemeniz gerekiyor, çünkü muhattap bulamıyorsunuz... daha daha Kahvaltı çeşitleri pansiyonlarda Eminim daha iyidir. Umarım bir an önce çekidüzen verirler Rama’da ismine yakışmayan bir hizmet sunuyorlar, pardon hizmet sunamıyorlar!

Room options

Room, 1 King Bed, Smoking

King 1 | Sleeps 3

Room, 1 King Bed, Non Smoking

King 1 | Sleeps 3

Room, 1 Queen Bed, Non Smoking

Queen 1 | Sleeps 3

Room, 1 Twin Bed, Non Smoking

Twin 1 | Sleeps 3

Reviews from Trip Advisor

Trip Advisor aggregated rating

86% of guests recommend this hotel

Total of 54 reviews